LajmeShow Bizz

Kallashi kërkon punë në Parlamentin e Kosovës

Donjeta Kosumi, që për publikun njihet me nofkën Kallashi, kohë pas kohe bëhet e gjallë me ndonjë mbishkrim në rrjete sociale. Në këtë kohë kur politika po përflitet më shumë se çkado tjetër, Kallashi i fut hundët pikërisht aty, shkruan…
Show Bizz

Takohen Bora e Beatrix: Zbulohet se çka ndodhi mes tyre

Treshja Bora-Donald- Beatrix janë komentura mjaft shumë për shkak të historisë së tyre të fundit. Beatrix është kritikuar dhe për faktin se ka qenë ajo që më parë është shprehur entuziaste për dashurinë mes Borës dhe Donaldit. Beatrix pas largimit nga…
Show Bizz

Nxehet keq Bora Zemani: Kjo është e turpshme

Bora Zemani është një nga vajzat më të komentuara të ekranit, e kjo për shkak të përfshirjes së saj në mënyrë indirekte në Big Brother. Së fundmi, moderatorja është acaruar me një situatë të pazakontë. Ajo ka parë që dikush ka hapur një llogari…