Show Bizz

Blero ia poston këtë foto Afronës

Blero dhe Afrona janë çifti simpatik i showbizit. Në shtatorin e vitit 2019, dyshja e njohur kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë, shkruan “Kosovarja”. Blero dhe Afrona gëzojnë një simpati të veçantë nga publiku, shpesh shkruhet e flitet për ta me fjalët më…
Show Bizz

Arta Elezaj godet me foto nga vaska

Arta Elezaj publikoi foto joshëse brenda vaskës. Arta Elezaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në rrjete sociale, në të cilën shfaqet tejet atraktive, shkruan lajmi.net. Në atë imazh, aktorja shfaqet brenda vaskës, ndërsa duket e zhveshur, por ia kishte…
Show Bizz

Genta ka dy fjalë për duetin e Norës me Gjikon

Genta e vlerësoi larg këngën “Anna”. Nora Istrefi dhe Gjiko në dhjetor të vitit që e lamë pas publikuan këngën me titull “Anna”, shkruan lajmi.net. Kënga e dyshes është pëlqyer shumë në publik dhe ka marrë mbi 9 milionë klikime në YouTube. Përmes…
Show Bizz

Pas kthimit nga Dubai, Arta Nitaj bën një ndryshim në pamje

Arta Nitaj ndryshoi pamje pas kthimit nga Dubai. Arta Nitaj fillimin e 2020-ës e kaloi si është më së miri me pushime në Dubai, shkruan lajmi.net. Nga atje, ajo ka publikuar imazhe të shumta dhe si çdo herë u komentua shumë për paraqitjet joshëse. Së fundi…
Show Bizz

Belkizi me nënën e saj mund të udhëtojnë me një dokument

Belkiz Kera është bashkëshortja e yllit kosovar Milot Rashicës. Çifti i famshëm u martuan verën që lamë pas, e tani janë në pritje për tu bërë prindër për herë të parë, shkruan “Kosovarja”. Belkizi shquhet për një bukuri të rrallë që i ka falë…
Show Bizz

Astrit Kabashi nga skenarist e regjisor, në frizer

Astrit Kabashi, njëri ndër aktorët më të talentuar të skenës shqiptare, ka dëshmuar vite me radhë se ka përzgjedhur profesionin e duhur në jetë. Ai bëri për vete shumë adhurues me rolin si ‘Bekimi’ në serialin “Kafeneja Jonë”. Para ekranit dhe në…
Show Bizz

Edona takon këtë person të veçantë në Chicago

Edona Llalloshi është ndër ata zëra që nuk bëhet kurrë bajat. Që nga fillimi i karrierës së saj ajo ka sjellë këngë të bukura, madje vlen të përmenden edhe bashkëpunimet me Milotin, vëllain e saj, shkruan “Kosovarja”. Vëlla e motër sot e asaj ditë…