Show Bizz

Blero ia poston këtë foto Afronës

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Blero dhe Afrona janë çifti simpatik i showbizit.

Në shtatorin e vitit 2019, dyshja e njohur kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë, shkruan “Kosovarja”.

Blero dhe Afrona gëzojnë një simpati të veçantë nga publiku, shpesh shkruhet e flitet për ta me fjalët më të bukura.

Ani pse jetojnë të ndarë, Blero në Kosovë e Afrona në Zvicër dyshja kanë dëshmuar se lidhjet në distancë funksionojnë.

Shpesh herë ata edhe i thurin njëri- tjetrit vargje të bukura dashurie në shenjë mungese.

E meqë Afrona po i mungon Bleros, këngëtari poston këtë foto të saj./Kosovarja/.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto