Show Bizz

Egzona Muqiqi e dizajnon fytyrën me flutura

Egzona Muqiqi është nusja më e përmendur në mediat rozë. Gruaja e këngëtarit të njohur Albatrit Muqiqit dallohet gjithmonë me stilin e saj unik, shkruan “Kosovarja”. Gjithmonë duke eksperimentuar tek vetja,Egzona duket e veçantë. Edhe në fotografinë e…
Show Bizz

Sa bukur po duket në dallam Agnesa Vuthaj

Agnesa Vuthaj shquhet për bukurinë natyrale që ka. Fytyra e saj e çiltër gjithmonë merr vëmendje me thjeshtësinë e saj, shkruan “Kosovarja”. Ajo gjithashtu njihet edhe për linja trupore perfekte, duke pozuar shpesh me fustana e veshje të ndryshme. Përveç…
Show Bizz

Loredana ka dy fjalë për Elvana Gjatën

Rep-artistja shumë e përfolur shqiptare tanimë me famë ndërkombëtare, Loredana Zefi, krahas muzikës është shumë aktive në rrjetet sociale. Së fundmi në profilin e saj në Instagram, artistja ka publikuar disa video të këngëtares gjithashtu të njohur…
Show Bizz

Kështu vishet nëpër Prishtinë babai i Getoar Selimit

Të gjithë e njohin Getiar Selimin, reperin e pa perëndueshëm kosovar, që viteve të fundit po jeton mes Kosovës dhe Shqipërisë. Getoari, më nuk është aktiv si dikur, e megjithatë, nuk shqitet nga mendja e publikut të gjërë. Reperi, ka lidhje të afërt me…
Show Bizz

Dua Lipa poston foto e veshur veç me reçipeta

Dua Lipa solli fotografi nga dhoma ku përgatitej për xhirime. Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën pozoi me reçipeta, shkruan lajmi.net. Këtë fotografi, këngëtares ia realizuan kur ishte duke u përgatitur për të…