Show Bizz

Egzona Muqiqi e dizajnon fytyrën me flutura

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Egzona Muqiqi është nusja më e përmendur në mediat rozë.

Gruaja e këngëtarit të njohur Albatrit Muqiqit dallohet gjithmonë me stilin e saj unik, shkruan “Kosovarja”.

Gjithmonë duke eksperimentuar tek vetja,Egzona duket e veçantë.

Edhe në fotografinë e fundit ajo shihet me disa flutura në fytyrën e saj, gjë që e bëjnë të duket edhe më e bukur.

Kujtojmë, dyshja janë prindër të tre fëmijëve. /Kosovarja/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto