Show Bizz

Ermal Mamaqi tregon çfarë nuk i pëlqen tek Ami, kjo veshje i ‘heq trurin’

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ami dhe Ermali janë prej vitesh një nga çiftet më të dashur për publikun dhe çdo herë e provojnë se duhen si ditën e parë. Megjithatë si në çdo çift edhe mes tyre ka gjëra që i pëlqejnë e nuk i pëlqejnë tek njëri-tjetri.

Ermali, producent dhe regjisor i “I love Tropoja” është i ftuar së bashku me aktorët e filmit, në puntatën finale të “Shiko kush luan”. Gjatë një pyetësori Ermali tregon edhe çfarë nuk i pëlqen tek Ami.

“Një gjë që nuk më pëlqen tek Ami është kur vesh ca pizhame si të gjyshes”, përgjigjet Ermali.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto