LajmeShow Bizz

Ky është banori që u largua sonte nga Big Brother VIP

Në spektaklin e së martës banorët që shkuan në nominim ishin Egzona dhe Tani. Publiku kishte tri ditë që të votonte personin që dëshironin ta largonin nga shtëpia e Big Brother VIP. Egzona Rafuna, banorja nga Kosova ka qenë banorja e cila është votuar…
Show Bizz

Big Mama me mesazh emocionus për Einxhel Shkirën

Einxhel Shkira pas një loje që po bënte me banorët ka lënduar rëndë krahun dhe dyshohet se ajo e ka thyer. Madje mëngjesin e ditës së sotme ajo është larguar nga shtëpia e Big Brother për t’iu nënshtruar një operacioni. Reagimet kanë qenë të shumta…