Show Bizz

Demaskohet Enca, kështu duket pa ndërhyrjet e Photoshop-it

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia, është një nga personazhet më të përfolura në showbizin shqiptar. Kjo për faktin se në paraqitjet e saj publike, ajo shfaqet vazhdimisht ‘e nxehtë’ dhe mjaft e ‘guximshme’. Nëpër videoklipe dhe paraqitje të saj nëpër…
Show Bizz

Baba për herë të parë? Ghetto Geasy rrëfen planet

Reperi i popullarizuar i skenës shqiptare, Ghetto Geasy, tash e disa vite është i martuar me prezantuesen Marina Vjollca. Shpesh herë është diskutuar se ata do të bëhen prindër për herë të parë. Kështu, reperi Getoar Selimi i ftuar në emisionin “Shiko kush…
Show Bizz

Rita Ora shfaqet tejet provokuese para pasqyrës

Rita Ora prej ditësh ka nisur xhirimet e videoklipit të ri në Miami të Floridas. Këngëtarja shqiptarja ka sjellë vazhdimisht fotografi dhe video nga shesh-xhirimet përmes të cilave ka treguar rrjedhshmërinë e procesit. Por kësaj here Rita pozoi tërësisht nudo…
Show Bizz

Enca Haxhia ekspozon gjoksin gjigant në fotot e fundit

Ajo është një prej atyre artisteve e cila siguron gjithnjë vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjetet sociale. Fjala është për këngëtaren Enca Haxhia, e cila admirohet për linjat trupore, gjë që bëri të jetë në fokus të shtypit rozë edhe këtë…
Show Bizz

Çka ka punuar Ramadan Krasniqi para se të bëhej këngëtar?

Ramadan Krasniqi është njëri nga këngëtarët që qëndon në skenë tash e 48 vite. Por para se t’I hyjë kësaj rruge, ai kishte trashëguar një zanat nga babi i tij, e që është profesioni I këpucëtarit. I ftuar në emisionin Revieë, Ramadan Krasniqi është…