Show Bizz

Dua Lipa poston foto e veshur veç me reçipeta

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Dua Lipa solli fotografi nga dhoma ku përgatitej për xhirime.

Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën pozoi me reçipeta, shkruan lajmi.net.

Këtë fotografi, këngëtares ia realizuan kur ishte duke u përgatitur për të xhiruar klipin e ri të “Don’t Start Now”, me interpretim live.

Për ndryshe, edhe kësaj radhe ajo tregoi format trupore, për të cilat komentohet jo  rrallë. /Lajmi.net/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto