Show Bizz

Loredana ka dy fjalë për Elvana Gjatën

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Rep-artistja shumë e përfolur shqiptare tanimë me famë ndërkombëtare, Loredana Zefi, krahas muzikës është shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi në profilin e saj në Instagram, artistja ka publikuar disa video të këngëtares gjithashtu të njohur shqiptare, Elvana Gjatës, shkruan Gazeta Sinjali.

“Të dua Elvana Gjata“, si dhe “Zonjushë”, janë dy mbishkrimet që ka vendosur rep-artistja sipër videove të publikuara, ku shfaqet duke kënduar bashkë me të.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto