Blic Plus

Nuk do ta besoni sa paguhet Arbana për një muaj

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Mbreme ishte nje Prime mjaft interesant i Big Brother Vip Albania, se pari Luiz Ejlli banori i preferuar i publikut qysh tash e kater muaj eshte zgjedhur finalisti i pare ku eshte pse ishte thuajse e ditur qe po zgjedhej ai, eshte gezuar ai vete dhe te gjithe ata qe e perkrahen.
Por, duke qene se Luizi pretendon te fitoj cmimin e madh e ka pyetur mbreme se sa ka shkuar cmmi sepse nga 100 mije euro ka rene me poshte per shkak te thyerjes se rregullave nga banoret vazhdimisht.

Por, moderatorja Arbana Osmani dha nje pergjigje interesante pasi nuk e dinte sa ka shkuar cmimi “Mezi po mbaj lekët e mia,”, u shpreh moderatorja derisa tha se do te pyes dhe me pas do i njoftoj ata se sa ka shkuar deri me tani cmimi per fitoren.

Rreth dy vite më parë, në vendin tonë ndodhi skandali me publikimin e pagave të shqiptarëve dhe siç pritej emrat më të kërkuar ishin ato të personazheve VIP.

Arbana Osmani rezultonte si moderatorja më e paguar me pagën 8 mijë e 100 euro në muaj.

Kjo flitej para se të niste “Big Brother VIP”, i cili rezultoi një sukses i padsikutueshëm dhe rrjedhimisht edhe rroga e moderatores duhet të jetë rritur ndjeshëm.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Blic Plus

Faton Peci i çon “selam” nga Istogu Bekë Berishës...

Blic Plus

Merkel jep lajmin e madh, Kjo vlen edhe për Shqiptarët që jetojnë në Gjermani

Blic Plus

Letra prekëse e një babi të varfër për të pasurin që ia gërvishti veturën

Blic Plus

Njihuni me djalin e madh të Kadri Veselit, identik si babai