Show Bizz

Pite apo ushtrime – pyet Luana

Këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca ka pasur një pyetje interesante për fansat e saj sonte. Ajo ka postuar një fotografi ku duket se ka shtuar pak peshë. Vetizolimi duket se i ka bërë yjet në tërë vendet e botës që krahas saj të kenë kujdes edhe për…
Show Bizz

Luana Vjollca tregon barkun e saj të shesht

Luana Vjollca ka treguar se a ka shtuar peshë gjatë karantinës. Luana Vjollca si të gjithë të tjerët ka pezulluar të gjitha planet që kishte për shkak të pandemisë. Ajo gjatë kësaj periudhe pandemie po qëndron e mbyllur në shtëpi, ndërsa as në këtë kohë…
Show Bizz

Kejvina Kthjella shfaqet me të zeza: Duket super provokuese

Kejvina Kthella është shfaqur në super formë në fotografinë e fundit në Instagram, transmeton Gazeta Metro. Modelja super seksi Kejvina Kthjella gjatë pandemisë ka mbetur e izoluar në Amerikë, nga ku po ndanë me fansat fotografi shumë provokuese. Në…
Show Bizz

Kylie Jenner e “zjarrtë” nga karantina

Modelja dhe personazhi i njohur televiziv, Kylie Jenner, njihet si një nga femrat e reja më të pasura në botë. Ylli 22-vjeçar i rrjeteve sociale, ka arritur që si 22-vjeçare, të bëhet miliardere, shkruan Indeksonline. Falë bukurisë dhe formave trupore të saj…
Show Bizz

Sia e tepron – Bën “twerk” para miliona ndjekësve

Sia bëri ‘twerk’ me videon muzikore të parodisë “Tiger King”. Këngëtarja australiane, Sia Furler tregoi anën e saj të ‘egër’ kur ajo bëri një vallëzim me kolonën zanore Tiger King nga Megan Thee Stallion, shkruan DailyMail, transmeton…
Show Bizz

Më në fund zbulohet i dashuri i Fifit

Fifi që prej debutimit në muzikë, krahas suksesese në karrierë ka ngjallur në vazhdimësi interesim edhe për jetën private. Është apo jo në lidhje? Kush ia ka rrëmbyer zemrën këngëtares? Këto kanë qenë vetëm disa prej pyetjeve të cilat nuk kanë marrë…
Show Bizz

Robert Berisha zbulon planet për një martesë të dytë

Në gusht të vitit të kaluar Roberti dhe Nora ndanë rrugët. Në muajin gusht të vitit të kaluar Robert Berisha njoftoi publikisht ndarjen nga këngëtarja Nora Istrefi. Me të cilën ende ruajnë raporte shoqërore por jo më shumë, këngëtari së fundmi dha një…