Show Bizz

Shkenda Dubova e bën nxehtë me këtë paraqitje!

Shkenda Dubova është këngëtare dhe sipërmarrëse e suksesshme, e cila njihet për publikun shqiptar me këngët e saj si: “BadGal” , “Maje n’men”, e shumë të tjera. Ajo përpos si këngëtare, është një femër mjaft atraktive dhe e përfolur nëpër…
Show Bizz

Kështu nis ditën Egzona në këtë të ftohtë dimri

Edhe Egzona si të gjitha rejat tjera të artistëve tanë është mjaft e njohur. Ajo është nusja e familjes së madhe të famshme Muçiqi, mbiemri i të cilëve e ka afirmuar shumë edhe Egzonën, shkruan “Kosovarja”. E meqë është bashkëshortja e Albatritit, nuk…
Show Bizz

Çka i lidh bashkë Teuta Krasniqin dhe Tunën?

Njëra aktore e dëshmuar dhe tjetra një këngëtare shumë e dashur, Teuta dhe Tuna nuk kanë të përbashkët vetëm industrinë e artit. Ndonëse të dyja bashkë nuk janë shoqe për kokë, raport tejet miqësor kanë mes vete bashkëshortët e artisteve. Adonisin dhe…
Show Bizz

Kush është kjo femër që e ka shtërnguar Robertin?

Vajza krah Robert Berishës ka marrë vëmendjen me të pasmet. Robert Berisha ka kohë që merret me muzikë e më pas sfidoi veten edhe me mikrofon në dorë ku edhe ia doli mjaft mirë. Tani rreth vetes ka një numër të madh të fansave dhe duket se vajza me të cilën…
Show Bizz

Adelina publikon momente intime me bashkëshortin

Adelina Tahiri jo rrallëherë sjell imazhe me partnerin e saj, Serjozha Markov dhe djalin Jonin, shkruan lajmi.net. Këngëtarja, së fundi ka postuar një video, në të cilën ajo shihet e ulur në një divan, teksa afrohet bashkëshorti dhe i dhuron puthje asaj. “Të…
Show Bizz

Kjo është femra më e ndjekur në Instagram

Zeshkania seksi është “mbretëresha” e Instagramit. Kylie Jenner është më e ndjekura në Instagram, shkruan lajmi.net. Ajo e ka kaluar motrën e saj Kimin e cila ndiqet nga 155 milionë ndërsa vetë Kylie përcillet nga 156 milionë llogari në…