Show Bizz

Era ia ngrit fustanin në mes të rrugës, shikojeni reagimin e Luanës

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Luana Vjollcës i ndodhi një ‘incident’ teksa po sfilonte për promon e emisionit.

Luana Vjollca ka postuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet e veshur me një fustan të zi.

Teksa po ecte, moderatoren po e filmonin, ndërsa fustani i hapur tek këmba në një moment i ngrihet nga era.

Për të evituar incidentin, Luana vë dorën tek pjesët intime, ngase rrezikoi të tregonte më shumë se që duhet.

Për ndryshe, Luana ditët e para të këtij viti i ka kaluar në Dubai, ku pushoi bashkë me Marinën e Getin.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto