Show Bizz

Gjiko thotë se nuk i kishte pëlqyer puthja e parë me Elitën

Çifti i njohur shqiptar, Gjiko dhe Elita Rudi, së fundmi realizuan një video ‘vlog’ shumë të veçantë, të cilin e ndanë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale. Mes shumë pyetjeve që Elita i parashtronte, Gjiko duhet të përgjigjej, dhe kështu ata nxorën…
Show Bizz

E tepron Rita Ora: Del komplet nudo para pasqyrës

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, këto ditë ka qëndruar në Florida për xhirimet e klipit të ri. Ajo ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat fotografi të ndryshme nga jeta e përditshme. Jo të pakta janë…
Show Bizz

Tayna “thyhet” për një foto seksi: Mu ndal edhe fryma

Tayna pas disa ditëve pushim iu është rikthyer koncerteve. Para mbrëmjes së radhës së mbajtur në Tiranë, reperja e njohur është bërë gati teksa ka publikuar disa video dhe fotografi për të treguar për dukjen. Në një veshje goxha seksi e cila ia theksonte…
Show Bizz

Tayna vjen tejet provokative në foton e fundit

Tashmë jemi mësur që reperja Tayna të na befasojë jo vetëm nga ana muzikore por, edhe nga paraqitja e saj. Së fundmi ajo ka paralajmëruar se do të pushojë nga koncertet dhe se do të merret më shumë me veten duke u relaksuar kështu në lokacione të…
Show Bizz

Fjolla e Albanit po duket për mrekulli

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Alban Mehmetit dita- ditës po merr vëmendje më të madhe. Ajo se për çfarë karakterizohet Fjolla është bukuria dhe eleganca, shkruan “Kosovarja”. Kur flitet për femrat e bukura e me klas menjëherë na bie ndërmend…