LajmeShow Bizz

Këta janë dy banorët që shkojnë në nominim

Nominimet këtë javë janë bërë në mënyrën e zakonshme në dhomën e rrëfimit. Mirëpo këtë herë katër banorë ishin imun ndaj nominimeve për shkak se u zgjodhën si të preferuarit e publikut nga televotimi i sotëm. Beniada, Donaldi, Iliri dhe Einxhel…
LajmeShow Bizz

Ky është i preferuari i Edi Ramës në Big Brother Vip

Reality show “Big Brother Albania VIP” është kthyer në një nga emisionet më të ndjekura dhe më të përfolura në Shqipëri. Me vazhdimësinë e garës tashmë për më shumë se 100 ditë, janë krijuar edhe aludimet të shumta për konkurrentët që do ta…