Show Bizz

Modelja ruse vë në fokus gjoksin

Anastasiya Kvitko ‘godet’ sërish me imazhet e publikuara. Anastasiya Kvitko është bërë e njohur për publikun pikërisht me anë të këso lloj imazhesh të publikuar, shkruan lajmi.net. Ajo është femra e cila konsiderohet të jetë rivalja më e fortë e Kim…
Show Bizz

Melinda provokon me veshjen transparente

Melinda Ademi i ka provokuar ndjekësit e saj. Reperja e njohur shqiptare, Melinda Ademi, i ka provokuar ndjekësit e saj me veshjen transparente, shkruan lajmi.net. Ajo e ka publikuar një foto në Instagram dhe në imazhin e postuar duket mjaft seksi. “A jeni per ni…
Show Bizz

Voton Adelina Ismaili – shoqërohet nga djali i saj, Uliksi

Kosova po shënon ditën e Zgjedhjeve të Përgjithshme Parlamentare, shkruan GazetaBlic. Qytetarët janë duke ushtruar të drejtën e votës nëpër komunat e tyre. Janë parë edhe yjet e estradës, e në mesin e tyre Adelina Ismaili e cila ka votuar në shkollën fillore…
Show Bizz

Dalin fotot nga dasma madhështore e vëllait të Gjikos

Mbrëmë ka kurorëzuar dashurinë me martesë vëllau i reperit Gjiko, producenti Arbër Gjikolli i njohur si Big Bang. Producenti dhe partnerja e tij, Blerina Bokshi i thanë ‘Po’ njëri-tjetri para një numri të madhë të ftuarsh. Ata organizuan një ceremoni…
Show Bizz

Elinel vjen me një këngë të re, plot mllef me qeverinë

Elinel para pak minutash publikoi ‘President’. Elinel i është kthyer zanatit të vjetër, pas një periudhe kur ishte bërë si artistët e tjerë të cilët këndojnë për makina para dhe femra, këtë herë ai ka prekur një temë sociale, shkruan lajmi.net. Me…
Show Bizz

Arta Nitaj vë në pah linjat trupore në veshje sportive

Bukuroshja Arta Nitaj, është një personazh mjaft i ndjekur në rrjetet sociale. Ajo bëri bujë në media muajt e fundit, që pas aderimit të saj në Partinë Demokratike të Kosovës. Ndërkohë, Arta po vazhdon të rrëmbejë vëmendjen edhe me fotografitë provokuese…