Show Bizz

Antonela “shpërthen” sensitive në plazh

Antonela, Antonela, Antonela… Kur emri i saj përndet ajo pa dyshim se do të iu vije në mendje format e saj të zjarrta, shkruan InfoKosova. Antonela publikon si gjithmonë fotografi ku vë në pamje format e saj perfektë. Antonela ishte njëra ndër…
Show Bizz

Pamje, Bora e përcjell Atdheun me makinë

Bora Zemani publikoi një video të re në Insta Story. Ajo shihet në makinë bashkë me autoren e emisionit Përputhen, Olsa Muhameti shkruan InfoKosova. Derisa Bora po vozit ato tregojnë se para tyre me makinë ndodhen Atdheu dhe Fationi. Ato i përcillnin dhe…
Show Bizz

Adelina Tahiri mahnit me linjat trupore në bikini

Këngëtarja e dashur për publikun ka postuar imazhet joshëse. Këngëtarja Adelina Tahiri njihet për stilin e veçantë në secilën paraqitje të saj publike. Ajo njihet gjithashtu për jetën tejet luksoze që bën së bashku me bashkëshortin e saj maqedonas të…
Show Bizz

Kështu e “përqesh” kunata Lola Haradinaj

Raporti në mes kunatave nganjëherë dinë të jetë jo aq i mirë dhe shpesh herë kemi dëgjuar se mund të eskaloj edhe në konflikte fizike. Por kjo nuk vlen për bashkëshorten e Daut Haradinaj, Lolën dhe bashkëshorten Frashër Haradinaj, Vesën. Që të dyja…
Show Bizz

Elvana Gjatës i bie dera në tokë, ky është reagimi i saj

Elvana Gjata ka publikuar njëmoment interesant në Instagram Këngëtarja Elvana Gjata, ka publikuar në profilin e saj në Instagram një video ku shihet duke e hapur një derë, e cila i rrëzohet. “Dera left the chat”, ka shkruar këngëtarja në videon që ka…