Show Bizz

Demi Rose pozon në jaht për Vitin e Ri

Demi Rose po shijon ditët e fundit të këtij viti në vende të nxehta, modelja ka pozuar nga një jahte së fundmi. Britanikja shihet e shtrirë në bark, teksa vë në fokus të pasmet e formësuar në bikini ndërsa me një shikim vrastar e bën edhe më atraktive…
Show Bizz

Ermal Fejzullahu uron vitin e ri me këto fjalë

Këngëtari i njohur ka publikuar një foto familjare duke uruar festën e vitit të ri. I lumtur në prani të gruas dhe fëmijëve Ermali ka shkruar disa fjal më vlerë, shkruan “Kosovarja”. “Urime vitin e ri 2020 qofte viti me i bekuar per popullin shqipetar ……
Show Bizz

Tayna dhe Mozzik shumë shpejtë po e publikojnë duetin

Një super bashkëpunim po vjen në fillim të vitit të ri në muzikën shqiptare. Tayna dhe Mozzik kanë nxitur spekulimet edhe më shumë për një duet të mundshëm, me komentet që kishin shkëmbyer së fundmi në Instagram, shkruan lajmi.net. Në një fotografi të…
Show Bizz

Engjëllusha rregullohet taman si nuse

Engjëllusha ështa vajza e këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit, ecila ka vazhduar me shumë sukses drejtimin e nënës. Ajo në çdo paraqitje shfaqet me stil të veçantë, duke u shfaqur e mrekullueshme, shkruan “Kosovarja”. E rregulluar deri në detajin më…
Show Bizz

Në prag festash, Trejsi Sejdini në telashe me policinë

Trejsi Sejdini është një nga vajzat më simpatike të showbizit shqiptar. Miss Universe njihet për format e saj perfekte dhe për zhurmën që shkakton me gjërat që bën apo poston në rrjetet sociale. Ditën e djeshme ajo postoi një foto në “Instastory” dhe…