Show Bizz

Atdhe Xheravina e pret me lule Adriana Matoshin pas operimit

Modeli Atdhe Xharavina, ishte një prej shumë miqve që i qëndroi pranë aktores dhe deputetes Adriana Matoshi në spitalin e Tiranës, teksa iu nënshtrua sot operimit nga tumori në tru. Menjëherë pas operimit, ai e ka pritur me një buqetë me lule Matoshin, e…
Show Bizz

Elvana Gjata paraqitet plot stil rrugëve të Londrës

Këngëtarja Elvana Gjata di si të tërheq vëmendjen Ajo ishte në Londër për festat e 28 nëntorit por paraprakisht ajo kishte treguar paksa nga stili i saj në një defilim në kryeqytetin britanik. Elvana është parë e veshur me pantallona të bardh dhe me një…
Show Bizz

I dashuri i Adriana Matoshit: Nuk nevojiten fjalë

Artistja e njohur, Adriana Matoshi pas rrëfimit rreth sfidës së saj me përballjen e sëmundjes së rëndë, tumorit në hipofizë. Sot, njoftoi se sëmundja i është rikthyer prapë. Pas shumë reagimeve e mbështetjes së madhe që mori në rrjetet sociale nga kolegët…