Show Bizz

Fero e zbulon se më kë e tradhtoi Arbenitën

Fero ka shpërndarë një foto në Instagramin e tij me një përshkrim interesant “Qe me kon e kom Tradhtu Arbeniten”. E gjithë kjo pas spekulimeve të shumta në mediat rozë për ndarjen e tyre, e kjo foto ka ngjallur akoma më shumë dilema se nëse ata janë…
Show Bizz

Mc Kresha pranoi një surprizë madhështore nga shoqëria

Mbrëmë reperi i njohur Mc Kresha ka kurorëzuar dashurinë e tij me Erxina Shehun, të cilët organizuan një event të vogël në prani të familjarëve dhe miqve, shkruan “Kosovarja”. Aty mbizotëroi një atmosferë që do të mbahet mend gjatë, po ashtu nuk mungoi…
Show Bizz

Luana e tepron me këtë veshje, zbulon edhe pjesët intime

Luana Vjollca dikur velinë e emisionit “Fiks Fare”, prezantuese e motit, e sot bindshëm presantuesja më e famshme e ekranit, shkruan “Kosovarja”. E bukur sa të thuash dhe jo vetëm. Luana Vjollca ka gjithë potencialin të duket bukur, të flasë lirshëm dhe të…
Show Bizz

Arta Elezaj tregon: Kjo është fuqia ime

Jeta e shtrenjtë e Arta Elezajt ka marrë vëmendje të madhe nga mediat shqiptare dhe publiku. Pas famës që mori në serialin vendor “O sa mire”, jeta e saj ndryshoj teper, shkruan “Kosovarja”. Ajo po promovon në rrjetet sociale një jetë lluksi që nuk e…
Show Bizz

Përfundon seriali SHPK Nazi

Aktualisht është një nga serialet më të shikuara në vendin tonë. Një prodhim artistik me plot batuta e personazhe interesante, u bë pjesë e pandashme në çdo familje. Por, duket se këtij seriali i ka ardhë fundi, të paktën kështu ka bërë të ditur Ard…