Lajme

Rastet e reja me COVID-19, janë këto komuna

28 Janar 2022: Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon: ℹNë 24 orët e fundit janë dhënë 4.316 doza të vaksinës kundër COVID-19. ℹPrej fillimit të vaksinimit në të gjitha…
Lajme

Këto janë rastet e reja me COVID-19 në Kosovë

28 Janar 2022: Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon: ℹNë 24 orët e fundit janë dhënë 4.316 doza të vaksinës kundër COVID-19. ℹPrej fillimit të vaksinimit në të gjitha…
LajmeShow Bizz

Einxhel Shkira i nënshtrohet operacionit

Einxhel Shkira ka pësuar një incident të rëndë mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Ajo ka thyer krahun teksa ka qenë duke luajtur gjatë një loje të improvizuar në shtëpinë më të madhe në Shqipëri. Për pasojë, ajo u nis…
Lajme

Nesër protestohet kundër shtrenjtimit të rrymës

Partia Socialdemokrate të shtunën do të protestojnë kundër shtrenjtimit të energjisë elektrike. Kryetari i PSD-së, Dardan Molliqaj në një adresim para mediave ka thënë se protesta do të jetë paqësore, por se priten edhe aksione kundër propozimit të…
Lajme

9-vjeçari me pasuri marramendëse, ka disa vetura super luksoze

Mompha Junior është vetëm 9-vjeçar, por ka një pasuri tejet të madhe. Mompha Junior ka një rezidencë dhe një sërë makinash sportive magjepsëse pasi ia dhuroi babai i tij i famshëm nigerian, transmeton lajmi.net. Vogëlushi tashmë quhet ‘miliarderi më i…