Show Bizz

Sa bukur po duket në dallam Agnesa Vuthaj

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Agnesa Vuthaj shquhet për bukurinë natyrale që ka.

Fytyra e saj e çiltër gjithmonë merr vëmendje me thjeshtësinë e saj, shkruan “Kosovarja”.

Ajo gjithashtu njihet edhe për linja trupore perfekte, duke pozuar shpesh me fustana e veshje të ndryshme.

Përveç kësaj, Agnesës i shkojnë shumë edhe veshjet tradicionale e cila gjithmonë duket një nuse e përkryer.

Së fundmi në fotografitë që ka publikuar e veshur me dallam, Agnesa duket e mrekullueshme./ Kosovarja/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto