Show Bizz

Morena me pozë atraktive e veshur kokë e këmbë në “Fendi”

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Morena Taraku pozoi joshëse në fotografinë e radhës.

Morena Taraku është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat tregon jetën luksoze që bën, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja njihet si një prej emrave që vishet nga brendet më të njohura, veshje të cilat kapin shifra të larta.

Së fundi, Morena ka postuar një imazh, e veshur me një xhaketë  dhe çizme të brendit “Fendi”, teksa ishte veshur shkurt.

Kujtojmë se “Missed Call” titullohet projekti i fundit muzikor nga Morena Taraku. /Lajmi.net/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto