Show Bizz

Kështu vishet nëpër Prishtinë babai i Getoar Selimit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Të gjithë e njohin Getiar Selimin, reperin e pa perëndueshëm kosovar, që viteve të fundit po jeton mes Kosovës dhe Shqipërisë.

Getoari, më nuk është aktiv si dikur, e megjithatë, nuk shqitet nga mendja e publikut të gjërë.

Reperi, ka lidhje të afërt me prindërit e tij, nënë dhe babain, që jetojnë në Prishtinë, e për të cilët Geti udhëton shpesh nga Tirana.

Babai i reperit, ende po duket në formë të mirë fizike dhe me sa duket merret edhe me sport, pasi zakonisht edhe nëpër qytet shfaqet i veshur me veshje sportive.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto