Show Bizz

Arta Elezaj godet me foto nga vaska

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Arta Elezaj publikoi foto joshëse brenda vaskës.

Arta Elezaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në rrjete sociale, në të cilën shfaqet tejet atraktive, shkruan lajmi.net.

Në atë imazh, aktorja shfaqet brenda vaskës, ndërsa duket e zhveshur, por ia kishte kthyer shpinën kamerës.

Në mbishkrimin e fotografisë, ajo tha se nuk mund të vendos se cilën pëlqen më shumë, pamjen që kishte nga dritarja, apo vaskën.

Për ndryshe, Arta Elezaj u bë e njohur në publik me rolin që kishte në serialin “O sa mirë”. /Lajmi.net/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto