Show Bizz

Edona takon këtë person të veçantë në Chicago

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Edona Llalloshi është ndër ata zëra që nuk bëhet kurrë bajat.

Që nga fillimi i karrierës së saj ajo ka sjellë këngë të bukura, madje vlen të përmenden edhe bashkëpunimet me Milotin, vëllain e saj, shkruan “Kosovarja”.

Vëlla e motër sot e asaj ditë vazhduan së bashku rrugëtimin drejt muzikës, duke mos u ndalur.

Tani Edona dhe Miloti ka ditë që ndodhen në Amerikë, ku thuajse çdo ditë kanë sjellë imazhe të bukura.

E fati deshi që Edona në qytetin e bukur të Chicagos të takojë shoqen e saj të fëmijërisë.

E nga takimi i tyre ato nuk harruan të shkrepin këtë foto./Kosovarja/.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto