Show Bizz

Astrit Kabashi nga skenarist e regjisor, në frizer

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Astrit Kabashi, njëri ndër aktorët më të talentuar të skenës shqiptare, ka dëshmuar vite me radhë se ka përzgjedhur profesionin e duhur në jetë.

Ai bëri për vete shumë adhurues me rolin si ‘Bekimi’ në serialin “Kafeneja Jonë”.

Para ekranit dhe në skenën e Teatrit, Astriti gjithmonë është i përkushtuar për paraqitjet e tij, sidomos stilin e flokëve, shkruan rtv21.tv

Ndoshta ky është një talent tjetër, që artisti shqiptar nuk e ka zbuluar asnjëherë për adhuruesit, deri dje.

Ishte kolegia e tij Adriana Matoshi që nëpërmjet një video në InstaStory zbuloi se Astriti pëlqen të stilojë flokët.

Në video shihet se Astriti nuk është një profesionist në këtë drejtim, andaj mbante vetëm furçën e flokëve, ndërsa në ndihmë për tharësen i erdhi aktori Muhamed Arifi.

VIDEO

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto