Show Bizz

Belkizi me nënën e saj mund të udhëtojnë me një dokument

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Belkiz Kera është bashkëshortja e yllit kosovar Milot Rashicës.

Çifti i famshëm u martuan verën që lamë pas, e tani janë në pritje për tu bërë prindër për herë të parë, shkruan “Kosovarja”.

Belkizi shquhet për një bukuri të rrallë që i ka falë natyra, andaj është një plus i madh për çka edhe përflitet shpesh në mediat rozë.

Por, se nga e ka trashëguar gjithë këtë bukuri është bërë e ditur shpesh herë se i ka ngjarë të ëmës.

Madje sot tek sa shijojnë kafenë në qytetin e Vushtrrisë nënë e bijë, me siguri që shumica edhe mund ti kenë ngatëruar.

Andaj, jo rastësisht për shkak gjithë kësaj ngjashmërie të madhe lirshëm mund të themi se mund ta përdorin një dokument identifikimi./Kosovarja/.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto