Show Bizz

Pas kthimit nga Dubai, Arta Nitaj bën një ndryshim në pamje

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Arta Nitaj ndryshoi pamje pas kthimit nga Dubai.

Arta Nitaj fillimin e 2020-ës e kaloi si është më së miri me pushime në Dubai, shkruan lajmi.net.

Nga atje, ajo ka publikuar imazhe të shumta dhe si çdo herë u komentua shumë për paraqitjet joshëse.

Së fundi, aktorja postoi disa fotografi në InstaStory, ku tregoi ndryshimin që ka bërë në flokë, saktësisht me ngjyrën e flokëve.

Për ndryshe, Arta Nitaj së fundi është përfolur për një lidhje të mundshme me Adnan Jonuzajn, por nuk ka konfimuar diçka të tillë. /Lajmi.net/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto