Show Bizz

Genta ka dy fjalë për duetin e Norës me Gjikon

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Genta e vlerësoi larg këngën “Anna”.

Nora Istrefi dhe Gjiko në dhjetor të vitit që e lamë pas publikuan këngën me titull “Anna”, shkruan lajmi.net.

Kënga e dyshes është pëlqyer shumë në publik dhe ka marrë mbi 9 milionë klikime në YouTube.

Përmes një postimi në Instagram, Genta Ismajli tha se e pëlqen shumë këtë projekt. “Në dashuri me hitin Anna”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto