Show Bizz

Dua Lipa sjell klipin e versionit ‘live’ të ‘Don’t Start Now’

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtarja shumë e komentuar për publikun Dua Lipa, suksesi i së cilës është gjithnjë e në rritje, ka sjell për fansat një klip për këngën e saj “Don’t Start Now”, transmeton Gazeta Metor.

Ajo ka sjell një klip shumë të veqant, ku interprentimi ishte i gjithi “live”.  Ndryshe  po i njejti projekt, “Don’t Start Now” deri tani llogarit mbi 95 milionë klikime në kanalin YouTube.

Pas një pushimi të gjatë që pati për festat e fundvitit, duket se Dua është kthyer fuqishëm me projekte të reja./gazetametor.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto