Show Bizz

Ilda Bejleri shfaqet e bukur si gjithmonë (FOTO)

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Prezantuesja e njohur televizive Ilda Bejleri njihet për emisionet sportive që ajo ka udhëhequr, njëkohsisht ajo është mjaft e dashur për publikun për shkak të pamjes së saj.

Së fundmi ajo ishte në fokus të mediave për shkak të ‘konfliktit’ që kishte me kompanin ku punonte dhe mIlda ilde sa duket Ildën do ta shohim me ndonjë projekt të ri televiziv.

Ajo kohëve të fundit ka publikuar vazhdimisht imazhe nga pushimet e saj përrallore nëpër vende të ndryshme.

Ndërsa së fundmi ajo ka publikuar një fotografi ku edhe kësaj radhe duket se nuk i ka dëshpëruar fansat e shumtë me pamjen e saj të bukur.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto