Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Noizy nesër pas mesnate lanson albumin “Alpha”.

Me këtë rast, reperi ka përgatitur diçka madhështore dhe lajmin e zbuloi në rrjete sociale.

Ai iu ka bërë thirrje të gjithë adhuruesve të saj të shkojnë me veturat më të mira që kanë në sheshin “Nënë Tereza” dhe të parkohen në një mënyrë të veçantë.

Reperi tha se ka marrë leje për këtë gjë ku në mes do të vendoset edhe një skenë për t’i dëgjuar më pas të gjitha këngët e albumit për 1 orë rresht.

Muzika nis në orën 22:00.

Detajet i gjeni më poshtë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto

Show Bizz

Arta Nitaj sfidon dimrin, publikon foto e zhveshur