Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

ogëlushi që shikoni në fotografi është një prej personazheve më të dashur të publikut shqiptar.

Spikati qysh në daljet e tij të para në ekran në sajë të batutave të lirshme, dhe tashmë është një prej aktorëve më në zë dhe më të paguar në vend.

Ai është bërë nostalgjik teksa ka shfletuar fotografitë e vjetra, ku ka publikuar një fotografi me prindërit.

“Babi, Mami edhe un llapushi… qysh atëherë kam pas pa shtremt”, shkruan ai. E nëse nuk arritët që ta njihni, ai është Bes Kallaku, i cili nuk i kursen edhe etiketimet lidhur me pamjen e tij.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Arta Nitaj sfidon dimrin, publikon foto e zhveshur