Show Bizz

Kylie Jenner shfaqet përsëri shtatzënë

Është njëra ndër femrat më seksi në planet, por edhe më të pasurat falë markës së saj të njohur të produkteve të bukurisë ‘Kylie Cosmetic’. Ajo së bashku me Travis Scott kanë një vajzë të quajtur Stormi. Së fundi Kylie Jenner postoi një foto me…
Show Bizz

Mariza Ikonomi-t " I mungon një duet me ... "

Mbrëmjen e djeshme Mariza Ikonomi ishte një ndër të ftuarit special të emisionit “Shiko kush luan”. Gjatë lojërave të ndryshme këngëtarja ka treguar detaje nga jeta private dhe ajo profesionale. Mariza nuk i ka bërë bisht pyetjes në lidhje me statusin e saj…
Show Bizz

Modelja kosovare del pa të brendshme te Muzeu i Kosovës

Fotot provokative nuk e ka ndërmend t’i ndalojë. Ziza Pajaziti, modelja kosovare, ka hedhur në Instagram një tjetër imazh të nxehtë. Ajo ka realizuar një set të bërë te Muzeu i Kosovës, por, me veshje që nuk i shkojnë vendit në fjalë. Ziza ka veshur një…