Show Bizz

Zbuloni me kë e zëvendësoi Baby G ish-të dashurin

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ndarja e Baby G me Lim Hotin bëri bujë të madhe në faqet rozë, por asnjëherë nuk u komentua për fundin e historisë së tyre.

Menjëherë pas ndarjes, reperja udhëtoi drejt Londrës, ku jeton me familjen. Ndërsa Lim Hoti është parë nën shoqërinë e mikut të tij, Stresi.

Duket se Baby G ia ka dalë që ta përballojë ndarjen dhe ta zëvendësojë ish-të dashurin me ushqimin e saj të preferuar.

Në një fotografi ku shfaqet me pica, artistja shkrujti: “Dy pizza për mua sepse pizza është i dashuri im”.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto