Show Bizz

Tayna: Jo valla s’po ta msheli, po po ta qeli se

Tayna është reperja që ka dominuar sivjet skenën tonë si me muzikë por edhe kur është puna për përfoljet nga media E derisa sot është e premte dhe gjatë natës së mbrëmshme Tayna ishte në studio të producentit të saj, ajo sot ka dal me një deklaratë…
Show Bizz

Tuna, me super paraqitjet e saj të zjarrta

Këngëtarja e njohur shqiptare Tuna, vazhdon të mahnis publikun me paraqitjet e saj të zjarrta. Së fundmi përmes një InstaStory, ajo ka ekspozuar gjoksin para shumë fansave që e ndjekin atë hap pas hapi. Ajo nuk ka hezituar të vë në pah format e saj bombastike…
Show Bizz

Demi Lovato "E dua personin që jam sot"

Këngëtarja, 27 vjeçare, ka folur së fundmi në Samitin e Teen Vogue, duke thënë, “Unë e dua personin që jam sot”. “Ajo që shoh në pasqyrë (është) dikush që mund të kalojë shumë”, i tha ajo kryeredaktorit të Teen Vogue në krye Lindsay People Wagner.
Show Bizz

Dua po kalon çaste romantike me të dashurin

Dua e lumtur përkrah Anwar Hadid Artistja e mirënjohur shqiptare me nam botëror, Dua Lipa po shijon çaste të bukura përkrah të dashurit të saj, Anwar Hadid. Destinacion të radhës kanë Spanjën, një vend mbresëlënës. Ishte artistja që publikoi një fotografi…
Show Bizz

Robert Berisha: Vetëm vdekja mund të me ndajë nga Nora

Këngëtari Robert Berisha në një intervistë të dhënë kohëve të fundit ka bërë një sërë deklaratash interesante pas shkurorëzimit të tij me Norën. Ai ka thënë në një moment se për Norën është në gjendje që ta jap edhe veshkën, e njëjtë edhe për…
Show Bizz

Ingrit Gjoni zhvishet e tëra në klipin e ri

Këngëtarja e njohur Ingrit Gjoni prej ditësh ka njoftuar se do të sillte klipin e saj më të ri. Kënga mban titullin ‘Lumja unë’ dhe vjen në bashkëpunim me Kristi Megën. Por skena që është komentuar më shumë është kjo ku Ingriti shfaqet e mbuluar vetëm…