LajmeSport

Ramush Haradinaj ishte i pranishëm në këtë ndeshje të Superligës (FOTO)

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Kryeministri i Kosovës në largim Ramush Haradinaj ishte për ta ndjekur nga afër ndeshjen e javës së parë të Superligës ndërmjet Dukagjinit dhe Ballkanit, duel që përfundoi me rezultat të barabartë 0-0, raporton Gazetasheshi.com.

Haradinaj i shoqëruar me bashkëpunëtor ishte i pranishëm në këtë ndeshje, teksa ishte qëndroi së bashku me drejtuesit e Federatës së Futbollit të Kosovës, të cilët gjithashtu ishin prezent për ta ndjekur nga afër ndeshjen.

I pranishëm për ta parë ndeshjen nga afër ishte edhe kryetari i Komunës së Klinës, Zenun Elezaj.

Gazeta SHESHI ka siguruar disa imazhe të Haradinajt në stadiumin “18 Qershori”, teksa mori vëmendjen e gjithë publikut.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat