Show Bizz

Tayna zbulon mesazhet me yllin e Real Madridit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtarja e njohur shqiptare, Tayna ka treguar fjalët e saj me yllin e Real Madridit, Vinicius JR, i cili i linte komente ngacmuese dhe postonte këngët e reperes në ‘insta story’, në profilin e tij, ku ka mbi 8.6 milionë ndjekës, shkruan Gazeta Metro.

E ftuar në emisionin ‘Shiko Kush Luan’, Tayna në një ‘përballje’ para moderatores, u shpreh e gatshme të përgjigjej në mënyrë që të mos provonte ushqimet e ‘shpifura’ të sfidës ‘Ndaje ose haje’.

Për këtë marrëdhënie me ngacmime ndaj njëri-tjetrit, Taynës iu desh t’i tregonte mesazhet me Vinicius në Instagram.
‘Tayna: Foto të bukura!

Vinicius: Të pëlqejnë?
🥳❤

Tayna: Po!

Vinicius: 🔥❤’ …

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto