Lajme

U qëllua me snajper pronari i televizionit në Shqipëri

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Mëngjesin e së martës ka ndodhur një vrasje e rëndë në Shqipëri.

Kastriot Reçi, pronar i një televizioni lokal “Media Plus”, i cili operon në rrethin e Lezhës, mësohet të jetë viktima, shkruan gazeta inFokus.

Burimet e mediave shqiptare thonë që 47-vjeçari ishte qëlluar me snajper sapo ka dalë nga lokali i tij në Rrëshen.

Ndërsa, policia ka ngritur postblloqe në hyrjet e daljet e qytetit dhe Rrugën e Kombit, shkruan gazeta inFokus.

Viktimës, vite më parë i ishte vrarë edhe një vëlla, derisa ngjarja kishte ndodhur në rrethana të paqarta ku ende nuk janë identifikuar autorët.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat

Lajme

Jabllanoviq: Nëse dikush mendon se serbët mund të qeverisen me 200 vota, nuk i njeh serbet sa duhet