Show Bizz

Robert Berisha dhe Lei Kraja sërish komplimenta për njëri-tjetrin

Lei Kraja dhe Robert Berisha prek kohësh kanë hedhur “kunja” kundër njëri-tjetrit dhe kanë ngacmuar ndjekësit me deklaratat në publik.

Pak kohë më parë Lei Kraja deklaroi se Robert Berisha mund të ishte padiskutim partneri i saj sepse i plotësonte të gjitha kriteret mirëpo sigurisht që ajo nuk mund të shihte me atë sy një burrë të martuar, pasi në atë kohë ai ishte i martuar me Nora Istrefin. .

Sot Lei edhe Roberti ishin të ftuarit në “Shiko kush luan” dhe të dy bashkë po përballeshin në një lojë dhe moderatorja u kujtoi deklaratën e vjetër.

“Roberti është i gjatë, i bukur, vetëm me qenë e verbër mos ta shoh” – u shpreh Lei duke qeshur ndërkohë që po aq bukur ia ktheu edhe Roberti: Njëjtë dhe për mua, unë jam beqar.

Ndërkohë më tej Roberti tha se Lei Krajan e ka si gocë teze, gjë që shkaktoi të qeshura në studio. Më tej ia shtoI: Lei është shumë e bukur, por unë jam beqar.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Kështu dukeshin Kardeshiankat para operacioneve plastike

Show Bizz

Pozon Luana, faleminderit Zot për çdo frymëmarrje

Show Bizz

Burri i Tunës ofendon rëndë: LDK ma hongsh k****

Show Bizz

Luana Vjollca në imazhin e fundit ashtu siç e ka bërë nëna