Show Bizz

“Po më shkatërron”, Rita Ora tregon situatën e keqe që po kalon

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, që prej kohësh vuan nga një problem me grykët. Ndonëse është trajtuar, nuk ka mundur të shërohet.Rita ka treguar se e gjithë kjo i ka ardhur për shkak të lodhjes së tepërme.

Ajo ka punuar si ‘robot’ vetëm e vetëm që të mos zhgënjejë njerëzit që besojnë te ajo.

Përmes një postimi të bërë në Instastory, këngëtarja ka shprehur para të gjithëve, se ne duhet të kujdesemi për veten mbi të gjitha, për shëndetin mendor dhe fizik.

“E urrej kur e shtyj veten aq shumë për të arritur rezulatin më të mirë të mundshëm dhe nuk dëgjoj trupin, sepse nuk dëshiroj të zhgënjej askënd. Por ndonjëherë në jetë duhet të kujtohemi se nuk jemi robot dhe duhet të kujdesemi për shëndetin mendor dhe fizik. Shpresoj që ky problemi me grykët të më zhduket. Po më shkatërron vërtetë. Gjithsesi ju dua të gjithëve”, ka shkruar ajo.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

6 surprizat që gratë nuk i kërkojnë, por do t’i pëlqenin shumë

Show Bizz

Roberti jep sinjale që është në lidhje me moderatoren e njohur nga Shqipëria

Show Bizz

‘More plehrë’, Bleona shpërthen pas pyetjes që i bën Marina Vjollca

Show Bizz

Rita Ora flet për sëmundjen e saj: Po më shkatërron…