Show Bizz

Morena me dedikim emocionues për babin e saj

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku jo rrallë herë është gjendur në krye të listës së thashethemeve.
E shkas për këto thashetheme kanë qenë lidhjet e saja të përfolura, jeta luksoze si dhe shpesh linjat trupore, shkruan “Kosovarja”.

Morena ka qenë çdo herë e afërt me publikun e saj, në intervistat e saja ka treguar mjaft për jetën e saj private.

Ajo ka treguar se sa e vështirë është të rritesh pa nënën, por në të njëjtën kohë edhe si është ta kesh babain krah të djathtë.

Morena çdo herë ka folur me dashuri dhe respekt për babain e saj, i cili po ashtu është i njohur për shkrimet e tij të bukura.

Andaj, Morena ato që babi i saj i bën për të shpesh mundohet ti përmbledh mes rreshtave e ti shpalos në rrjetet sociale, shkruan “Kosovarja”.

Lexojeni se sa bukur e ka shkruan dedikim e saj të radhës:

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto