Show Bizz

Arbenita pasqyron linjat pa të brendshme në këtë fustan të ngushtë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Një emër që merr vëmendje me postimet provokuese është edhe Arbenita Ismajli.

E dashura e reperit Fero nuk e ka ndërmend të ndalet, ajo secilën herë po shfaqet më joshëse e më provokative, shkruan “Kosovarja”.

E veshur me një fustan ngjyrë blu i cili po ia thekson shumë linjat trupore, Arbenita nuk shpëtoi pa u komentuar e komplimentuar.

Ndryshe, modelja kohë më parë është përfolur për ndarjen nga reperi gjë e cila nuk rezultoi e vërtetë./Kosovarja/.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto