Show Bizz

Luana nga Dubai: Fustani i ngushtë ia tregoi të gjitha pjesët e trupit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Luana Vjollca shquhet për format e saja trupore, ndërsa me çdo paraqitje të saj ajo ka bërë që mediet rozë të shkruajnë për të, transmeton Gazeta Metro.

Së fundmi ajo ka qenë në pushime në Dubai së bashku me motrën e saj, Getin dhe thuhes se edhe me Krenarin të dashurin e saj. Nga atje ajo ka befasuar fansat me fotografitë e saj ku shfaqej shumë seksi, por kjo e fundit i ka theksuar shumë mirë linjat e saja trupore.

Ndryshe, emisioni i saj “Shiko kush luan” është drejt përfundimi dhe nuk dihet ende se a do të ketë një sezon të katër apo jo.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto