Show Bizz

Loredana prapë në telashe me faqet në Gjermani

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Është një nga emrat që sjell shumë skandale.

Pos skandalit me çiftin zviceran ku u akuzua se vodhi nga ta shuma të majme me para, Loredana Zefi tashmë ka hyrë në konflikt me një faqe Instagrami në Gjermani, shkruan Syri Kosova.

Një faqe e njohur atje ia ka publikuar asnjë një video në të cilën sipas faqës është ushtruar dhunë dhe ofendim për ndjekësit e reperes.

Më poshtë, biseda e përkthyer tregon vazhdën e ngjarjes:

Loredana: “Ju keni publikuar videon time private dhe këngën time të re që nuk e ka dëgjuar askush akoma. Unë dua që ju ta fshini këtë video, pasi kjo gjë dëmton imazhin tim. Kënga do të publikohet së shpejti prandaj ju lutem fshijeni menjëherë”.

Faqja: “Na vjen keq por kjo gjë duhet të ketë pasoja! Ajo që bëni ju në video është vërtetë e dhunshme dhe e ndyrë për ndjekësit tuaj. Por, kënga është shumë e lezetshme”.

Loredana: “Ju lutem fshijeni… mund të jetë fundi im”.

Faqja: “Pranoj ta fshi nesër në ora 3 pasdite, por, paraprakisht duhet t’i plotësoni të gjitha kërkesat e pajtimit”.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto