Show Bizz

Me këtë video krah babait, Mozzik përshëndet gurbetçarët

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Mozzik ka publikuar video duke u argëtuar nën ritmet e muzikës bashkë me babanë.

Mozzik është goxha aktiv në rrjete sociale, në të cilat sjell imazhe nga përditshmëria e tij, shkruan lajmi.net.

Reperi, së fundi ka postuar një video, ku shfaqet në veturë bashkë me babanë, teksa po argëtoheshin nën ritmet e muzikës,

Me Babën Gazmend Përshendesim të gjithë Gurbetçarët kudo që janë ! ❤️🇦🇱💪🏻 “, ka shkruar ai.

Për ndryshe, sa i përket karrierës në muzikë, Mozzik e përmbylli një vit shumë të suksesshëm. /Lajmi.net/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto