Show Bizz

Genta dhe i dashuri i saj vishen njejtë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Genta Ismajli për vite ishte deklaruar beqare duke u fokusuar më tëpër te karriera, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja është dalluar gjithmonë për super enrgjinë e saj, stilin unik dhe zërin e mrekullueshëm.

Është përfolur shpesh për jetën private, pasi kurreshtja e publikut ka qenë gjithmoë aktive për të kuptuar më tepër.

Erdhi momenti që Genta u deklarua në lidhje dashurie më një biznesmen turk.

Tashmë në rrjetet sociale po qarkullojnë fotografi e video të çiftit, ku duket se po kalojnë momentet më të lumtura bashkë.

Nuk mungojnë as surprizat e shumta që i dashuri po ia dedikon këngëtares.

Duke qenë se kjo lidhje po përparon dukshëm, nuk është çudi që shpejt të presim ndonjë lajm për fejesë.

Ata së fundi shfaqen krahë njeri-tjetrit të lumtur. Vëmendje merr veshja e tyre me ngjyrë të bardhë, duket se janë krijuar për të qenë bashkë. Kaq të ngjashëm!/Kosovarja/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto