Show Bizz

Engjëllusha ndanë një foto të vitit të kaluar me grim të tepruar

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Engjëllusha Salihu ka bërë emër e publik në gjitha trojet shqiptare.

Krah nënës ajo po ia thotë mjaftë mirë këngës e që po pëlqehet shumë, shkruan “Kosovarja”.

Engji po prekë tema të cilat po ndezë publikun, këngët e së cilës po marrin rekord të shikueshmërisë.

Ajo ishte e angazhuar edhe në edicionet festive për vitin e ri, në të cilat shkëlqeu.

Në fillim të 2020-tës këngëtarja ka ndarë një imazh të realizuar në vitin që lam pas.

Shihet grimi i tepruar që ka vënë në fytyrë, por që i ka hije dhe duket mjaftë mirë./Kosovarja/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto