Show Bizz

Reperi Mozzik përfundon në spital

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Angazhimet e shumta me koncerte gjatë këtyre ditëve, duket se artistëve u ka sjell shumë lodhje.

E kjo gjë bën që t’iu përkeqësohet edhe gjendja shëndetësore.
Kështu duket se ndodhi së fundi me reperin Mozzik.

Ai ka publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet duke u mjekuar në spital.“Urime Vitin e Ri”, është mbishkrimi që ai ia ka lënë fotos.

Lojtës Videosh

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto