Show Bizz

Enca Haxhia ekspozon gjoksin gjigant në fotot e fundit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ajo është një prej atyre artisteve e cila siguron gjithnjë vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjetet sociale.

Fjala është për këngëtaren Enca Haxhia, e cila admirohet për linjat trupore, gjë që bëri të jetë në fokus të shtypit rozë edhe këtë herë, shkruan portali arbresh.info Ajo do të jetë e ftuara e Luana Vjollcës në emisionin “Shiko kush luan”, dhe nuk ka munguar me disa foto pak para emisionit. Ajo shihet se ka të veshur një fustan të zi ku e ka theksuar gjoksin e saj seksi.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto