Show Bizz

Çka ka punuar Ramadan Krasniqi para se të bëhej këngëtar?

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ramadan Krasniqi është njëri nga këngëtarët që qëndon në skenë tash e 48 vite.

Por para se t’I hyjë kësaj rruge, ai kishte trashëguar një zanat nga babi i tij, e që është profesioni I këpucëtarit.

I ftuar në emisionin Revieë, Ramadan Krasniqi është kthyer ‘në kohë’, rreth vitit 1984 për ta treguar eksperiencën e tërë.

Për ta parë rrëfimin ndiqni emisionin…

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto