Show Bizz

Homoseksualiteti në estradë. Kush është gati ta heq maskën?

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Homoseksualiteti është një nga temat më të rrhaura së fundi. Përditë dëgjojmë pikëpyetje që ngriten në ajër.

A është apo nuk është edhe ky?

Orientimi seksual është diçka krejt intime dhe personale, ama kudo në botë nxit shumë debat.

Në qarqe të ndryshme, flitet se në estradë, por edhe në skenën politike, ka një numër të konsiderueshëm personash me këtë orientim, shkruan “Kosovarja”.

Disa nga të njohurit tanë, këndej dhe andej kufirit, kanë nisur të hapen në këtë drejtim. Cili është gati për ta hequr masken? Apo ka shumë?/Kosovarja/

 

 

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto