Show Bizz

Çiftet që u bënë prindër në vitin 2019’të

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

E njëjta gjë vlen edhe për të famshmit tanë, disa prej të cilëve mirëpritën fëmijë gjatë këtij viti.

Moderatorja Elita Rudi dhe Gjiko gjatë muajit shkurt u bënë prindër për herë të parë.Elita solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan Zëri, e për të ajo po kujdeset vazhdimisht me shumë përkushtim.

Zëri ua dha epitetin prindër Elitës dhe Gjikos, të cilët janë prindër shumë të lumtur dhe vazhdimisht sjellin pamje bashkë me vogëlushin e tyre.

Diellza Kolgeci dhe Fisnik Rugova

Diellza dhe Fisniku u bënë prindër gjatë muajit shkurt të 2019-ës. Bukuroshja solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzuan Helena.

Ariana lindi një vajzë, të cilën vendosën ta pagëzojnë me emrin Ana, ndërsa kanë edhe tre fëmijë të tjerë.

Arti, Buna dhe Era, janë tre fëmijët e tjerë të Ermalit dhe Arianës.

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman

Një tjetër çift që u bënë prindër gjatë vitit 2019 janë edhe Almeda dhe Tolgahan.

Dyshja e përjetuan për herë të parë ndjenjën e të qenit prind, ndërsa emrin e djalit ia lanë Efehan. Almeda dhe Tolgahan janë prindër shumë të lumtur, ndërsa po kujdesen në maksimum për të.

Përveç atyre që u bënë prindër gjatë vitit 2019, ka edhe prej të famshmëve që vitin 2020 e presin me padurim, ngase do ta shijojnë këtë ndjenjë në muajt e parë të këtij viti.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto