Show Bizz

Albërije Hadërgjonaj nuk di të plaket: Çmend fansat me foton në bikini

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Albërije Hadërgjonaj ka publikuar foto në bikini.

Ani pse nënë dhe në moshë, këngëtarja Albërije Hadërgjonaj po vazhdon t’i lë nën hije vajzat e reja.

Këtë sapo e bëri sërish nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram.
Ajo ka vendosur që t’i shfaq format e përkryera trupore andaj e ka ndarë me ndjekësit një foto në bikini.

“E fillova me 2020 ”, ka shkruar këngëtarja pranë fotografisë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto